Новини про м'ясо

Українців застерігають від купівлі “домашньої” птиці через пташиний грип

Минулого тижня на одній з птахофабрик на Вінниччині виявили перший спалах високопатогенного пташиного грипу. Поки ветеринарні служби та регіональна влада працюють над встановленням карантинів, запроваджуються позапланові перевірки господарств, а підприємства посилюють заходи біобезпеки, Держпродспоживслужба закликає бути обережними і звичайних споживачів, оскільки пташиний грип може бути небезпечним і для людей.

Зокрема, у Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів застерігають від купівлі м’яса птиці у місцях стихійної торгівлі.

“Під час спалахів пташиного грипу не рекомендовано купувати продукти птахівництва, а саме тушки птахів та яйця, у місцях стихійної торгівлі. Ці продукти потрібно купувати тільки на офіційних ринках, у магазинах і офіційній торговій мережі. Також м’ясо птиці не варто вживати без попередньої термічної обробки. Хоча наразі немає зареєстрованих випадків, щоб джерелом захворювання людей на пташиний грип було пташине м’ясо чи яйця, але аби убезпечити себе від негативних наслідків, слід утриматися від купівлі м’яса птиці у місцях стихійної торгівлі”, – зазначили у Держпродспоживслужбі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button