Новини про м'ясо

Українці в Німеччині ознайомились з новітніми технологіями тваринництва

У Німецькому місті Ганновер учергове відбулась подія року в галузі тваринництва – EuroTier 2018. На виставці, що була організована однією з найбільших асоціацій у галузі, DLG, представники різних компаній мали змогу оцінити досягнення аграрних технологій  та продемонструвати свої розробки у галузі селекції, програм розведення і репродукційної техніки, харчування тварин, аграрного будівництва, техніки для годівлі та переробки, транспортних засобів та багато іншого.

Цього року на EuroTier 2018 було зареєстровано близько 150 тис. відвідувачів. У цілому свою продукцію представили 2597 компаній з 62 країн. Українську делегацію, яка складалась з представників кількох великих компаній та журналістів, зацікавили розвиток роботизації на фермах, нове обладнання для годівлі тварин. Зокрема головний зоотехнік «Зернопродукт МХП» Віктор Харкавлюк зазначає: «Цікаво було подивитися на техніку для підсипки та подрібнення соломи, міксери, автонавантажувачі і кормороздавачі. Для нас це актуально, оскільки плануємо вкладати кошти в оновлення техніки та поліпшення її технічного стану».

Також українським фахівцям вдалося поспілкуватися з європейськими спеціалістами в галузі генетики. Зокрема йшлося про покращення українських пород ВРХ з допомогою генетичного матеріалу німецьких пород.

Зацікавили українську делегацію і нові розробки у галузі харчування тварин.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button