Новини про м'ясо

Удвічі збільшились ціни на свиней у США

З кінця липня ціни на свиней забійних кондицій у США зросли більш ніж удвічі. Резервні запаси м’яса було ліквідовано, і попит на свинину зростає, зазначив Аллан Бентлі, директор з продажів Genesus Genetics в США.

“Наразі вартість вирізу синини становить трохи менше 90 доларів. Це залишає достатньо запасу для регуляції ціни переробниками. Вересень, як правило, не сезон для підвищення котирувань, однак у цьому році ситуація є нестандартною. Я зазвичай раджу виробникам скористатися перевагами грудневих цін на свиней, коли вони наближається до 66 доларів, але наразі ситуація ще краща. Попит з боку Китаю зростав, і розрив між ф’ючерсними та готівковими свинями може ще більше вплинути на підвищення цін”, – пояснив пан Бентлі.

Однак переробники повільно реагують на ринкову реальність і намагаються зберегти націнки.

“Вони все ще відчувають, що керують ринком, хоча це змінюється, оскільки вони намагаються придбати свиней на відкритому ринку за нижчою вартістю, ніж це зазвичай можливо в цей час року. Я вважаю, що скоро ринок зможуть регулювати безпосередньо свинарі, й до кінця року ціни на живець зростатимуть”, – додав Аллан Бентлі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button