Новини про м'ясо

Учені розробляють заміну для антибіотиків у тваринництві

Вчені зі Сполучених Штатів об’єднали зусилля з найпрестижнішими університетами Азії для розробки альтернатив антибіотикам у світовому тваринництві. Дослідники з університету Пердю (США) співпрацюють з Університетом ветеринарії (UVAS) і Університетом Пенджабу (Пакистан), щоб уповільнити розвиток бактерій, стійких до антибіотиків. Вони хочуть знайти нові, ефективні та доступні альтернативи використанню традиційних протимікробних препаратів. Досліди будуть проводити на базі птахофабрик у Пакистані.

Професор Пол Ебнер, з університету Пердю, сказав, що чим більше антибіотиків використовується в птахівництві, тим більше бактерій мутують і стають стійкими до антибіотиків.

Хоча існує багато причин для збільшення глобальної резистентності до антибіотиків, включаючи надмірне використання антибіотиків у ліках для людей, і Пакистан, і США обмежили застосування антибіотиків у тваринництві, щоб уповільнити розвиток стійкості бактерій.

Дослідники розроблятимуть неантибіотичні сполуки, які в поєднанні є настільки ж ефективними, як антибіотики у профілактиці та лікуванні захворювань або поліпшенні росту птахів.

Трирічний багатомільйонний проект отримав підтримку від Міністерства охорони здоров’я та соціального захисту Великобританії, Глобального фонду інновацій AMR та Міжнародного дослідницького центру з розвитку в Оттаві, Канада.

Стратегія полягає в тому, щоб примусити бактерії хворіти, за словами професора Ебнера, бактерії мають віруси, як і люди. Замість того, щоб знищувати бактерії антибіотиками, їх заражатимуть вірусами.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button