Новини про м'ясо

У ЄС виготовили рекордну кількість курятини

На шість держав-членів Євросоюзу припадає 70% обсягів внутрішнього виробництва птиці в ЄС. Минулого року в країнах блоку був виготовлений рекордний обсяг м’яса птиці. Такі дані опублікувала Статистична служба ЄС, Євростат.

У 2018 році обсяг виробництва птиці в Європейському Союзі досягнув рекордної позначки 15,2 млн. тонн, що на 3,2 млн. тонн більше, ніж у 2017 році. 70% продукції з птахівництва ЄС виготовляють в шести країнах: Польщі (16,8%), Великобританії (12,9%), Франції (11,4%), Іспанії (10,7%), Німеччини (10,4%) та Італії (8,5%).

Минулого року найбільш відчутно зросло виробництво в країнах Східної Європи, таких як Польща (2,5 млн. тонн), Угорщина (525 тис. тонн) та Румунія (452 ​​тис. тонн, що на 11% більше, ніж у 2017 році).

Водночас, Україна збільшила обсяг експорту птиці на ринок ЄС, що призвело до звинувачень європейських виробників, які вже говорять про ринкову кризу. Минулого тижня єврокомісар Філ Хоган заявив, що ЄС готує поправки до Глибокої та всеохоплюючої угоди про вільну торгівлю з Україною з метою обмеження безмитного імпорту певних видів м’яса птиці, зокрема, філе курки.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button