Новини про м'ясо

У ЄС оновили Кодекс професійної етики ветеринарів

Населення розвинутих країн з кожним роком стає більш вимогливим до м’ясної промисловості та тваринництва, захисники тварин регулярно організовують акції, з метою покращення умов утримання тварин та їх благополуччя. Ветеринари, як і звичайні лікарі, мають кодекс професійної етики. У Євросоюзі нещодавно цей кодекс переглянули і зробили його більш сучасним – таким, що відповідає запитам суспільства щодо підвищення рівня добробуту тварин.

Звичайно, кожна країна також самостійно регулює умови утримання і благополуччя тварин. Утім, є норми, яких мають дотримуватись усі члени ЄС.

Федерація ветеринарів Європи (FVE) представила переглянутий Європейський ветеринарний кодекс цього тижня. Востаннє документ змінювали 2012 року. Утім, з огляду на запит громадян, у 2017 році федерація вирішила його переглянути. Обговорення нововведень тривали близько 2 років.

Новий кодекс презентували разом із проєктом FVE VETFutures Europe, в якому були визначені проблеми, що виникають перед представниками професії зараз та з’являться в найближчі десятиліття. Організація розробила план дій для їх вирішення.

Кодекс ветеринарної етики враховує стандарти необхідні для здоров’я та добробуту тварин, охорони здоров’я людей та забезпечення довіри громадськості до професії ветеринара.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button