Новини про м'ясо

У світі змінюється уявлення про бургери як про доступну їжу

Бургери є досить популярною їжею у всьому світі. Сьогодні – це не лише пропозиція в меню фаст-фудів, адже різні види бургерів пропонують і в деяких ресторанах високої кухні. Через великий попит змінюється й уявлення про цю їжу – булка з м’ясом та овочами перестає бути широкодоступним продуктом.

Нове дослідження, опубліковане американською компанією Technomi, підкреслює, що споживачі можуть почати надавати перевагу не бургерам, а іншим варіантам у сегменті громадського харчування. Зростання продажів гамбургерів, що спостерігалось протягом кількох років, сприяло підвищенню цін на цей вид продукції.

“Заклади громадського харчування мають справу з підвищенням витрат на оплату праці та доставки, а також обмеженим зростанням трафіку. Саме тому вони змушені підвищувати ціни на продукцію”, – зазначив Чарльз Уіншип, менеджер споживчого відділу Technomic. Варто зазначити, що на ціни може також вплинути світовий дефіцит м’яса, спричинений поширенням африканської чуми свиней в Китаї

За даними дослідження, на ринку США 46% споживачів, які харчуються гамбургерами, повністю погоджуються з тим, що за минулий рік вони помітили підвищення цін на цей продукт. 55% зазначили, що в разі подорожчання обмежать споживання бургерів до одного разу на тиждень. 35% респондентів не припинять харчуватись цією стравою навіть після підвищення цін.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button