Новини про м'ясо

У США очікують зниження виробництва птиці

Останні дослідження ринку показують, що цього року виробництво індички в Сполучених Штатах знизиться на 5%, а вже наступного року очікується суттєве скорочення обсягів виробництва курятини. Такий прогноз для сектора птахівництва оприлюднила компанія CME Group.

Починаючи з минулого року, виробничі показники сектору, що спеціалізується на продажі м’яса індиків, скоротилися на 1,7% і, як очікується, знизяться ще на 5% у 2019 році. Це станеться, зокрема, через різке зниження цін (на 20%) на цілі тушки птахів, що почалось у 2018 році, говориться в звіті CME Group.

Очікується, що загальне виробництво курей цього року залишатиметься майже незмінним (знизиться на 1% у порівнянні з минулим роком). Суттєве скорочення буде спостерігатись у 2020 році через надмірне виробництво, накопичення великих запасів та конкуренцію з боку інших видів м’яса, зокрема, м’яса інших птахів, зазначають дослідники.

Очікується, що цього року обсяги замороженого курячого м’яса в сховищах досягнуть 450 тис. тонн, і це, ймовірно, стане визначальним фактором для розвитку галузі в 2020 році.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button