Новини про м'ясо

У січні світові ціни на м’ясо помітно знизились

Щомісяця Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO) публікує звіт щодо ситуації на глобальному продовольчому ринку. Зокрема, існує Індекс цін на м’ясо від FAO. В січні цього року він помітно знизився через турбулентності та зниження попиту на світовому ринку.

Минулого місяця Індекс цін на м’ясо становив 182,5 пункту, що на 7,5 пункту (4,0%) менше, порівняно з груднем 2019 року. Зниження цін на тваринні білки спостерігається вперше за останній рік. Утім, на цьому рівні індекс все ж на 22,4 пункту (14%) перевищує показник січня 2019 року.

Варто зазначити, що минулого місяця в світі подешевшали всі види м’яса. Найбільш помітно в січні знизились котирування баранини, на другому місяці за рівнем зниження цін виявилася яловичина. Також подешевшали свинина та м’ясо птиці, ціни на які зазнали тиску через зменшення закупівель, особливо з боку Китаю та країн Далекого Сходу, що імпортували великі обсяги м’яса наприкінці 2019 року. Крім того, зниженню котирувань сприяло пожвавлення пропозиції, особливо яловичини та свинини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button