Новини про м'ясо

У Росії відбулася дегустація американського псевдом’яса

Американська компанія Beyond Meat, що спеціалізується на виробництві рослинних аналогів м’яса, почала активну промоцію своєї продукції на міжнародному ринку. Так, виробник планує створити спеціальні продукти для китайського ринку, а цього місяця бургери Beyond Meat було представлено російським споживачам.

Дегустація американського псевдом’яса відбулася в російському місті Бєлгород. Більшість споживачів не відрізнили котлети від Beyond Meat від звичайної яловичини – за структурою та смаковими якостями м’ясо рослинного походження дуже схоже на традиційне.

Beyond Meat позиціює свою продукцію як екологічний замінник м’яса, утім ціна такого рослинного замінника в рази перевищує вартість традиційних яловичини чи свинини.

Наразі компанія має намір створити спеціальну лінію продуктів, адаптовану під китайський ринок. Наприклад, Beyond Meat вже працює над створенням веганських пельменів з замінником м’яса на основі гороху.

Попит на замінники тваринних білків у Китаї постійно зростає. Це досить перспективний ринок для виробників псевдом’яса. Так, за 5 років обсяги цього сегменту в КНР зросли на 33,5% – до 9,7 млрд доларів США.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button