Новини про м'ясо

Виробники псевдом’яса хочуть вийти на ринок Китаю

За останній рік Китай суттєво наростив обсяги імпорту м’яса через дефіцит на внутрішньому ринку, спричинений африканською чумою свиней. Скористатися підвищеним попитом на білок в КНР хочуть не лише експортери традиційних свинини, яловичини та птиці, а й виробники альтернативних білків – штучного м’яса рослинного походження.

Варто зазначити, що попит на замінники тваринних білків у Китаї постійно зростає. Це досить перспективний ринок для виробників псевдом’яса. Так, за 5 років обсяги цього сегменту в КНР зросли на 33,5% – до 9,7 млрд доларів США. До 2023 року обсяги ринку альтернативного білка в країні досягнуть 11,9 млрд доларів.

Американський виробник м’ясопродуктів рослинного походження Impossible Foods уже заявив про намір продавати свою продукцію в КНР. Представники компанії називають китайський ринок метою номер один для виходу на експорт. Генеральний директор Impossible Foods Пет О. Браун, заявив, що компанія вже проводила зустрічі та переговори з роздрібними торговцями і ресторанами в Китаї.

Ще один виробник альтернативних білків Beyond Meat має намір створити спеціальну лінію продуктів, адаптовану під китайський ринок. Наприклад, компанія вже працює над створенням веганських пельменів з замінником м’яса на основі гороху.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button