Новини про м'ясо

На 95% відновилось поголів’я свиноматок у Китаї

Відповідно до даних моніторингу Міністерства сільського господарства та сільських справ Китаю, кількість репродуктивних свиноматок у січні та лютому зросла на 1,1% та 1,0% відповідно та на 35,0% та 34,1% у річному обчисленні. На кінець лютого поголів’я репродуктивних свиноматок в країні становило 95% від поголів’я станом на кінець 2017 року, до того, як у КНР виявили африканську чуму свиней.

З новою потужністю виробництва свиней, яка поступово зростає, минув найтяжчий період постачання свинини, і ринкова ціна на цей вид м’яса значно впала. У другий тиждень березня (8-14 березня) середня ринкова ціна на свинину в Китаї становила 46,26 юанів за кілограм. Котирування знижувались протягом 7 тижнів поспіль, зменшившись на 20,9% у річному обчисленні. Зараз ціни на 7,96 юаня нижчі найвищої ціни в січні і на 13,38 юаня нижчі за найвищу ціну минулого року.

Беручи до уваги відновлення виробництва свиней, кількість новонароджених поросят, продаж кормів для свиней та інші фактори, очікується, що в першій половині цього року обсяг забою свиней збільшиться приблизно на 65%, порівняно з першим півріччям 2020 року. Березень-квітень – низький сезон споживання свинини, і очікується, що ціна на свинину в Китаї продовжить зменшуватися. Це також вплине на котирування цього м’яса на міжнародному ринку.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button