Новини про м'ясо

3 млрд доларів інвестицій отримали виробники замінників м’яса за рік

Згідно з даними Good Food Institute протягом 2020 року у галузь виробництва рослинних та лабораторних замінників продуктів тваринного походження було інвестовано 3.1 млрд доларів США. Це помітний прогрес, оскільки сума інвестицій за 2020 рік більша від загальної суми всіх угод, укладених у секторі в період з 2010 по 2019 рік.

Згідно з новим дослідженням Boston Consulting Group і Blue Horizon Corporation, обороти виробників альтернативного білка, включаючи замінники м’яса, яєць, молочних продуктів і морепродуктів, за 15 років може досягти 290 мільярдів доларів. Прогнозується, що до 2035 року частка рослинних замінників та м’яса, вирощеного у лабораторіях, сягне 11% всього ринку. Виділяють три ключові параметри, які будуть впливати на зростання виробництва і споживання таких білків. Це порівнянність ціни, смаку і текстури штучних продуктів з їх тваринними прототипами.

Насьогодні виділяють три основних типи виробництва альтернативного м’яса, морепродуктів, яєць і молочної продукції:

  • Plant-based. Білкові продукти на основі рослинних компонентів. Компанії, які працюють в цій ніші, отримали близько 75% всіх інвестицій у секторі (4,4 млрд доларів, починаючи з 2010 року).
  • Cell-Based. Клітини тваринного білка, вирощені в лабораторіях. За 10 років у них інвестовано 490 млн доларів
  • Ферментація. Метод бродіння, в результаті якого утворюються білки. Загальна сума інвестицій з 2010 року – 1 млрд доларів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button