Новини про м'ясо

У Польщі виявили пташиний грип

На кількох польських підприємствах загинули десятки тисяч індиків, ще більше птахів мають бути знищені. Справа у тому, що у Польщі на фермі, де вирощували індиків, виявили пташиний грип. Наявність вірусу підтвердили лабораторно.

У результаті спалаху загинуло близько 25 тисяч птахів, повідомляють польські ветеринарні органи. Ще 40 тисяч індичок мають знищити цього тижня.

Польща є найбільшим виробником птиці в ЄС. Країна не зазнавала жодного спалаху пташиного грипу з 2017 року. Анджей Даніелак, президент Асоціації птахівників Польщі, заявив, що від вірусу можуть постраждати три ферми з загальним поголів’ям близько 350 тис. птахів, оскільки вони розташовані в радіусі трьох кілометрів від епіцентру спалаху.

“Ветеринарні служби в цій ситуації впроваджують процедури ліквідації поголів’я”, – зазначають представники місцевої влади в окрузі Любартув, де виявили пташиний грип, у прес-релізі, опублікованому 2 січня, додавши, що вірус був підтипом високопатогенного пташиного грипу H5N8, який також може загрожувати людям.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button