Новини про м'ясо

У Польщі помітно подорожчала курятина

Ціни на птицю в Польщі ростуть без будь-яких пояснень, заявив польський міністр сільського господарства Ян Кшиштоф Ардановський у прес-релізі.

“Немає причин для збільшення цін. Їх підвищення шкодить громадянам та нашій державі. Ціни на сільськогосподарську сировину в Польщі, є одними з найнижчих у Європі, а подорожчання в магазинах не відображається на прибуток фермерів. Харчові заводи постійно працюють. Тимчасовий дефіцит поставок був викликаний збільшенням закупівель, яких торговці не передбачали. Цю проблему наразі усувають”, – заявив чиновник.

Польща є найбільшим виробником птиці в ЄС та третім світовим експортером продукції птахівництва, що робить теперішню ситуацію на ринку безпідставною, враховуючи, що в країні немає великих перебоїв у ланцюзі поставок. Міністр Ардановський попросив Торгову інспекцію та Управління захисту прав споживачів та конкуренції постійно перевіряти зміни цін на продукти в магазинах та накладати штрафи у разі зловживань.

З іншого боку, румунський виробник м’яса та птиці Agricola Group оголосив, що встановить ціни на продовольство на середньомісячному рівні та триматиме його таким чином протягом наступних трьох місяців.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button