Новини про м'ясо

У Німеччині скорочується виробництво свинини

Федеральна служба статистики Німеччини (Destatis) опублікувала річний звіт про виробництво м’яса в країні. У ФРН, де традиційна кухня базується переважно на свинині, виробництво цього виду м’яса поступово скорочується.

У 2018 році кількість забитих свиней у Німеччині скоротилась на 3% і склала 566 млн. голів. Утім, обсяг виробництва м’яса скоротився на 2,9% – до 5,3 млн. тонн. Це означає, що продуктивність галузі дещо зросла.

Забій домашніх тварин також скоротився. У 2018 році в особистих селянських господарствах Німеччини було забито на 1,9% свиней менше, ніж роком раніше.

Цікаво, що зменшення обсягів виробництва не завадило Німеччині наростити експортні потужності. Зокрема, минулого року країна обігнала Іспанію за рівнем продажів свинини до Китаю і стала основним європейським експортером на ринку цієї країни. Минулого року імпорт з Німеччини в КНР збільшився на 8%, тоді як іспанський експорт зменшився на такий же відсоток.

Нагадаємо, після кількох тижнів стабільності на ринку живця свинини у ФРН, минулого тижня котирування зросли на 4 євроценти, зараз ціни живця у країні в середньому складають 1,346 євро.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button