Новини про м'ясо

До кінця року Китай збільшить імпорт свинини

Німеччина обігнала Іспанію за обсягом експорту м’яса до Китаю і стала найбільшим європейським постачальником на ринку країни. Минулого року імпорт з Німеччини збільшився на 8%, тоді як іспанський експорт зменшився на такий же відсоток.

У 2018 році Китай імпортував 1,2 мільйона тонн свіжої / замороженої свинини, що на 2% менше, ніж у попередньому році. Такі дані були опубліковані Радою з розвитку сільського господарства та садівництва КНР (AHDB).

Імпорт із Великобританії збільшився майже на 4 тис. тонн, досягнувши позначки 50 тис. тонн за рік. Про зростання експорту також повідомила Бразилія, яка поставила в Китай майже 150 тис. тонн свинини, що на 100 тис. тонн більше, ніж у 2017 році.

Торгова війна, що встановила додатковий 50% тариф на американську свинину та м’ясні субпродукти, а також поширення африканської чуми свиней спричинили скорочення пропозиції свинини на ринку Китаю і, як наслідок, подорожчання.

Однак, ці тенденції більш характерні для півдня. У північних регіонах КНР все ще є достатньо запасів замороженого м’яса, щоб уникнути збільшення попиту на імпортну продукцію. Тим не менш, аналітики очікують значного зниження виробництва китайської свинини в кінці цього року, що призведе до збільшення імпорту.

Meat-Inform

Теги

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

  1. Процитовано в: У Німеччині скорочується виробництво свинини • Meat-Inform

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button