Новини про м'ясо

У McDonald’s з’явиться більше страв з курятиною

Крім гамбургера з рослинним замінником м’яса “McPlant” McDonald’s додасть в меню новий бургер з куркою та в цілому розширить пропозицію страв з м’ясом птиці, повідомив Ян Борден, президент McDonald’s (MCD) International.

У оновленій стратегії, презентованій для інвесторів, компанія використовуватиме споживчі тенденції, які посилилися під час пандемії. Це, зокрема, означає, що McDonald’s зосередиться на найпопулярніших пунктах меню та продаватиме більше курятини.

“Попит на традиційне в ці невизначені часи є більш важливим, ніж будь-коли. Ми очікуємо, що основні пункти меню, такі як гамбургери Big Mac і Quarter Pounder, нагетси і картопля фрі, сприятимуть стабільності продажів”, – зазначили в компанії.

Для подальшого стимулювання продажів цих товарів компанія McDonald’s впроваджує вдосконалення, такі як нові, підсмажені булочки, а також пропонуватиме більше варіацій курятини та пунктів меню.

Компанія вже досягла успіху завдяки своїм гострим курячим нагетсам, які вийшли на ринок у вересні і допомогли збільшити продажі.

Також на початку наступного року компанія планує випустити в США новий хрусткий курячий бургер – Chick-fil-A . McDonald’s вже пропонує традиційний бургер з курятиною (McChicken).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button