Новини про м'ясо

У Китаї АЧС використовують для боротьби з конкурентами

Шахраї та фермери-конкуренти розповсюджують африканську чуму свиней в Китаї з допомогою дронів. Про це повідомляє низка китайських видань. Країна постраждала від АЧС найбільше і наразі уряд КНР допомагає господарствам відновлюватися.

Інформація про навмисне розповсюдження африканської чуми свиней набула розголосу після того як кілька авіакомпаній та аеропорт Хабіну повідомили про зникнення сигналу GPS в кількох регіонах Китаю. Виявилося, що свиногосподарство Dabeinong Agriculture & Pastoral Foods незаконно встановило обладнання для глушіння сигналів.

Деякі китайські ферми почали вдаватися до таких заходів після кількох випадків використання дронів шахраями, які з допомогою коптерів підкидають на підприємства корм для свиней, заражений АЧС. Пізніше ці злочинці за низькими цінами скуповують м’ясо з господарств. Також до таких заходів вдавались деякі свинарі-конкуренти, повідомляють South China Morning Post та журнал China Commen.

Нагадаємо, нещодавно уряд Китаю зобов’язав великі свиногосподарства допомагати відновлюватись малим підприємствам галузі. Влада країни планує повністю побороти АЧС уже в 2021 році.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button