Новини про м'ясо

У KFC продаватимуть штучну курятину

3 лютого стартує спільний проєкт американської мережі закладів швидкого харчування Kentucky Fried Chicken (KFC) та стартапу, що спеціалізується на виготовленні замінників м’яса з рослинної сировини, Beyond Meat. У 70 закладах KFC у Сполучених Штатах відвідувачам запропонують нову позицію в меню – штучну курятину.

Експеримент з пропозиції клієнтам веганської курятини проведуть у двох американських містах – Шарлотт та Нешвілл. У Beyond Meat зазначають, що восени рецептура псевдокурячих нагетсів рослинного походження була вдосконалена і тепер їх структура більше нагадує справжнє м’ясо.

Раніше компанія, що виготовляє рослинні замінники м’яса запроваджувала схожі проєкти з іншими відомими мережами швидкого харчування. Так, різні види веганських бургерів від Beyond Meat вже пропонують в деяких закладах McDonald’s та Burger King у Сполучених Штатах та в Канаді.

Наразі ціна штучних замінників м’яса залишається вищою за звичайні м’ясопродукти. Експерти зазначають, що собівартість виготовлення рослинної курятини чи яловичини не є достатньо високою, а вартість кінцевого продукту обумовлена значними витратами на рекламу рослинних замінників м’яса. Що ж до порівняння впливу виробництва штучних білків з впливом тваринництва на довкілля, то таких досліджень поки ще не проводили.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button