Новини про м'ясо

У Данії створять центр для дослідження стійкості до антибіотиків

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) підтримує ініціативу створити в Данії Глобальний центр стійкості до антибіотиків (AMR). Генеральний директор ФАО Жозе Граціану де Сілва вважає, що ідея з глобальним центром AMR достатньо актуальна. Пан да Сілва заявив про це після зустрічі з міністром екології та продовольства Данії Якобом Еллеманн-Йенсеном.

Міністерство екології та продовольства Данії спільно з ФАО опублікувало звіт про зусилля та досвід Данії щодо скорочення використання антибіотиків у виробництві свиней.

“Наша робота в галузі дослідження стійкості до антибіотиків широко відома у світі. Я радий, що ФАО повністю підтримує створення відповідного центру в Данії і називає нас хорошим прикладом. Це не в останню чергу через те, що аграрний сектор Данії достатньо давно працює над скороченням застосування антибіотиків у тваринництві. Новий центр допоможе нам залишатися лідером у цій сфері”, – сказав міністр Якоб Еллеманн-Йенсен.

Зараз Данія веде діалог з іншими країнами, організаціями та донорами, які згодні на співпрацю та співфінансування центру в довгостроковій перспективі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button