Новини про м'ясо

У Британії будують “найсучаснішу” птахофабрику в ЄС

Представники компанії Cranswick PLC заявили, що у співпраці з Marel, одним із провідних виробників обладнання для переробки птиці, почали будівництво “найсучаснішого заводу в галузі”.

Нове підприємство буде оснащене системами Marel Poultry – обладнанням, що втілює інноваційні рішення протягом усього циклу виробництва – від обробки живих птахів до пакування та маркування.

За допомогою цих систем, підприємство групи Cranswick зможе обробляти курей на лінії зі швидкістю 15000 bph (250 bpm), що, за словами представників компанії Marel “сьогодні є найшвидшою в галузі”.

Cranswick, один з провідних виробників свіжої свинини у Великобританії, нещодавно оприлюднив свій план розширення спеціалізації виробництва на інші види м’яса. Саме тому компанія придбала підприємство Crown Chicken у Weybread і планує розширити свою діяльність у галузі птахівництва на новій фабриці, що розташована в англійському графстві Саффолк.

Створення заводу з переробки курятини буде коштувати компанії 54 мільйони фунтів стерлінгів (69 мільйонів доларів). Завдяки новому підприємству в регіоні буде створено 400 робочих місць.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button