Новини про м'ясо

У 2020 році зміниться список топ-експортерів яловичини

Очікується, що після посухи та масштабних лісових пожеж у 2020 році Австралія вже не буде очолювати список світових експортерів яловичини. Через несприятливі умови для галузі поголів’я великої рогатої худоби в країні скоротилось до мінімальної позначки за останні 30 років.

Замість Австралії очолити список світових експортерів можуть Сполучені Штати, а країна Океанії взагалі опиниться на третьому-четвертому місці, вважає Деррелл Піл, фахівець з економіки сільського господарства Університету Оклахоми.

Згідно з прогнозами Департаменту сільського господарства США (USDA) та інших аналітиків галузі, чи не вперше в історії, Сполучені Штати займуть більшу частку на ринку яловичини, ніж Австралія.

Піл вважає, що в міру скорочення поставок з Австралії і перетворення Китаю в основного імпортера яловичини в 2020 році американська м’ясна індустрія виявиться у виграшній ситуації. Якщо врахувати недавно підписану угоду між КНР і США з виходом на скасування торговельних обмежень разом з дефіцитом м’яса і зростанням споживчого попиту на яловичину в Китаї, то все це розкриває величезні можливості перед Сполученими Штатами.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button