Новини про м'ясо

Ціни живця свиней у Європі підвищуються через попит з країн Азії

Минулого тижня в більшості країн Європейського Союзу спостерігалось зростання цін на свиней забійних кондицій. Цього тижня ситуація на ринку дещо стабілізувалась, суттєве підвищення вартості живця спостерігалось лише в Іспанії.

Свині забійних кондицій в ЄС зараз найдорожчі в Іспанії. Минулого тижня кілограм живої ваги коштував 1,423 євро. Зараз живець в Іспанії продають вже 1,45 євро за кілограм. У країні не припиняється зростання цін через пожвавлення попиту з боку КНР, яке було особливо помітне після святкування китайського Нового року.

Натомість в інших країнах (Нідерландах, Данії, Франції, Австрії, Німеччині, Бельгії) ціни перестали зростати через зменшення попиту переробних підприємств та підвищення продуктивності (маса забитих тварин зросла). Також цього тижня азійські країни менше купували свинину з Німеччини, що призвело до зниження котирувань в країні.

В глобальному ж масштабі ситуація на ринку неоднозначна. У різних регіонах світу тенденції на ринку живця свиней на початку 2019 року були протилежними. Так, якщо, після незначного просідання в Європі котирування свиней живою вагою почали зростати, то в Росії, Бразилії та Китаї спостерігалось зниження цін.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button