Новини про м'ясо

Ціни на свиней забійних кондицій стабілізувались

Після незначного зростання котирувань минулого тижня, зараз на ринку живця свиней ситуація стабільна. Аналітики Асоціації “Свинарі України” повідомляють, що цього тижня середня ціна свиней забійних кондиції склала 40,4 грн за кілограм.

Ціновий діапазон протягом двох тижнів складав 39-41 гривень за кілограм. Незначні відхилення (0,5-1 грн) мали лише висхідний напрямок. Наступного тижня очікується продовження відносного “штилю” на ринку, а з березня експерти прогнозують поступове подорожчання живця.

“Щодо подальшої зміни цін, то оператори не очікують кардинальних змін у найближчий тиждень. Так, більшість представників Асоціації “М’ясопереробної галузі” вважають, що ціни консолідуються в межах вужчого “коридору” — 40-41 грн/кг. При цьому, лише десята частина переробників, які входять до лав АМГ, планує здійснювати заготівлю дешевше ніж по 40 грн/кг. Не дивлячись на тимчасовий “штиль” на ринку, і виробники, і переробники очікують на пожвавлення ближче до тривалих святкових вихідних на початку березня”, – зазначають у Асоціації “Свинарі України”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button