Новини про м'ясо

Ціни на сало коливаються від 50 до 115 гривень

Державна служба статистики опублікувала дані про споживчі ціни на сало за квітень. В Україні спостерігається досить неоднорідна ситуація з цим продуктом. Подекуди різниця цін складає майже 100%. Середня вартість кілограма сала у квітні становила 75,71 гривень за кілограм, повідомляє УНН.

Найвищі споживчі ціни на сало в Києві. Там середня вартість кілограма продукту в квітні становила 115,7 грн. У Київській області ціни відчутно відрізняються – 89 гривень за кілограм.

Найдешевшим сало було у Волинській області – 51,2 грн за кілограм. Також у квітні відносно недорого цей продукт вартував на Хмельниччині та Тернопільщині – 60 та 52 грн за кілограм.

Хоча ціни на свинину у перші 4 місяці року відчутно коливались, ситуація з салом з початку року майже не змінилась. Так, у січні середня ціна по Україні становила 75,7 грн за кілограм. Найдешевше сало продавали у Тернопільській області – по 49,7 за кілограм. А рекордсменом, як і зараз, був Київ із середньою споживчою ціною 120 гривень за кілограм.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button