Новини про м'ясо

Ціни на м’ясо в Німеччині одні з найнижчих в ЄС

Хоча екоактивісти, захисники тварин та навіть міністр сільського господарства Німеччини Юлія Кльокнер говорять, що ціни на продукти, зокрема, на м’ясо, в ФРН невиправдано низькі, й варто підвищувати податки, наразі країна відрізняється вд своїх європейських сусідів порівняно дешевими продуктами.

Чому м’ясо в Німеччині недороге?

Ставка ПДВ на більшість м’ясних продуктів не преміального сегменту у ФРН становить усього 7% тоді як на інші товари – 19%. Також зниженню цін сприяє надмірна пропозиція на внутрішньому ринку.

Крім цього, 85% ринку харчових продуктів у країні реалізують через великі роздрібні мережі, так звані дискаунтери, які, за рахунок високих обсягів продажів, можуть дозволити собі зменшувати ціни та пропонувати покупцям різні знижки.

Також, грають свою роль харчові традиції жителів країни: ковбаски, сосиски, свинина користується попитом, особливо під час масштабних пивних фестивалів. При цьому більшість німців, якщо хочуть купити ковбаску для барбекю, подивляться не на походження товару чи “органічність”, а орієнтуватимуться на ціни та зовнішній вигляд продукту. Саме тому мережеві супермаркети зі знижками доволі популярні, а невеликі магазини м’ясників дедалі частіше закриваються.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button