Новини про м'ясо

Ціна на яловичину знижується через закриття ресторанів та магазинів

Через карантинні заходи, закриття ресторанів та ін. зменшується попит на деякі види м’яса. Зокрема, від обмежень найбільше страждають виробники яловичини. Якщо говорити про експорт м’яса ВРХ на європейський ринок, то тут найбільших збитків, за оцінками британської Ради з питань розвитку сільського господарства та садівництва (AHDB), постраждає Ірландія.

Зміна звичок споживання, спричинених спалахом коронавірусу в ЄС, призводить до того, що ціни на яловичину знижуються. Закриття каналів постачання продовольства в більшості країн-членів ЄС змушує виробників перетворювати високоцінні продукти в фарш для покриття попиту з боку роздрібної торгівлі.

“Промислові звіти з Ірландії дозволяють припустити, що ціни в даний час перебувають під тиском зниження попиту на високоякісний продукт. Ірландія експортує значну частку виробленої яловичини. Через зменшення попиту, виробники змушені йти на переробку стейків та іншої продукції, яку замовляли заклади громадського харчування на більш дешеві продукти для роздріної торгівлі”, – повідомляє Ребекка Райт, аналітик ринку червоного м’яса в AHDB.

Очікується, що експорт яловичини з Ірландії до решти Європи продовжиться, хоча, можливо, у меншому обсязі, а також під виглядом продукції з меншою вартістю. Утім, зростання експортного попиту спостерігається з боку з Китаю, що має допомогти компенсувати частину втрачених продажів у країнах ЄС.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button