Новини про м'ясо

Цікаві факти про найбільшого українського виробника м’яса птиці

Агропромисловий холдинг “Миронівський хлібопродукт” (МХП) відомий, перш за все, завдяки виробництву курятини під ТМ “Наша Ряба”, утім компанія має набагато ширший спектр діяльності, зокрема, холдинг займається вирощуванням зернових, м’ясним скотарством та виробництвом біогазу. Щоб рошзирити обізнаність громадськості щодо діяльності агрохолдингу, команда МХП спільно з виданням Latifundist.com уклала перелік цікавих фактів про компанію.

Одним з маловідомих фактів є те, що МХП постачає курятину для ресторанів американської мережі закладів швидкого харчування KFC в Україні. Крім ТМ “Наша Ряба” продукція МХП виходить на ринок ще під низкою торгових марок: “Бащинський”, “Легко”, “Секреты Шефа”, Qualiko, Kurator, Sultanah, Assilah, Ukrainian chicken. Три з підприємств групи МХП мають сертифікати “Халяль”. Це означає, що їх можуть вживати мусульмани і покращує позиції компанії на ринку країн Близького Сходу.

МХП позиціює себе як компанія що турбується про довкілля. Так, на кількох підприємствах агрохолдингу встановлені потужні сонячні електростанції. Також на птахофабриках діє принцип безвідходного виробництва. Курячий послід переробляють на біогаз та добрива. А жир, кістки та пір’я птахів переробляють на корми для тварин та аквакультури.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button