Новини про м'ясо

Три спалахи пташиного грипу зафіксували в Росії

Минулого тижня в трьох населених пунктах Омської області зафіксували спалахи пташиного грипу. У Міністерстві сільського господарства і продовольства регіону заявили, що перший осередок захворювання був виявлений 12 серпня в Полтавському районі, пізніше ще два спалахи хвороби були зафіксовані в Крутінскому і Нижньоомському районах.

15 серпня відбулася відчуження домашньої птиці в цих населених пунктах. У цілому від спалахів пташиного грипу постраждало 106 особистих селянських господарств. Усього було вилучено 1840 птахів загальною вагою 3,5 тонни. Селянам пообіцяли компенсацію за утилізоване поголів’я.

У постраждалій зоні діє карантин. Обмеження триватимуть як мінімум протягом 21 дня – залежно від того, як буде розвиватися ситуація в районах осередків захворювання. Наразі там проводяться всі необхідні профілактичні заходи, у постраждалих господарствах проведено дезінфекцію, а на в’їздах у населені пункти встановлені дезбар’єри, де проводиться огляд транспортних засобів.

Місцева влада повідомила, що зараження домашньої птиці в регіоні сталося через контакт свійських гусей чи качок з дикими водоплавними птахами.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button