Новини про м'ясо

Три країни ЄС об’єднались для боротьби з АЧС

Польща, Німеччина, Чехія об’єднують зусилля у боротьбі з АЧС. На онлайн-засіданні за участі міністерств та ветеринарних органів цих країн було обговорено стратегічне значення заходів щодо боротьби з африканською чумою свиней в Європі.

Міністр сільського господарства Польщі Гжегож Пуда разом з колегами з Німеччини, Юлією Кльокнер, та Чехії, Мірославом Томаном, обговорили план спільних дій для боротьби з АЧС. Країни висловили готовність продовжувати докладати спільних зусиль для припинення розповсюдження вірусу як на політичному рівні, так і на рівні ветеринарних служб, науково-дослідних інститутів та експертів.

Також було підтверджено необхідність розробки все більш сучасних та ефективних методів боротьби з АЧС за допомогою нових технологій. Крім цього, учасники онлайн-зустрічі наголосили на важливому значенні повного обміну інформацією між сусідніми країнами, що дозволяє координувати діяльність у прикордонних районах та посилювати стандарти біозахисту на фермах.

Тристороннє співробітництво між Польщею, Німеччиною та Чеською Республікою у боротьбі з АЧС буде продовжено. Міністри погодились, що проблема є нагальною для всього Європейського Союзу, і для її вирішення необхідно залучити Європейську Комісію. Ці питання будуть обговорені між державами-членами та Уповноваженим ЄС з питань сільського господарства на наступній неформальній зустрічі міністрів сільського господарства ЄС.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button