Новини про м'ясо

Топ-6 країн-постачальників м’яса індиків до України

Навіть з огляду на порівняно низький рівень щорічного споживання індички в Україні (0,8 кілограма на людину), вітчизняні виробники не можуть задовольнити попиту на цей вид м’яса на внутрішньому ринку. Третина обсягу м’яса індиків на ринку України – це імпортована продукція.

Хоча ще у 2015 році найбільше індички наша країна закупила в польських виробників, минулого року ситуація суттєво змінилась, зараз Польша не входить навіть до списку топ-5 експортерів. У 2018 році головним постачальником цього виду м’яса в Україну була Німеччина. Частка цієї країни в загальному обсязі імпорту індички склала 75,2%. На другому місці, з часткою 6,5%, Великобританія, далі – Франція(6,4%), Угорщина (5,5%), Іспанія (3%), Італія (2%).

Пік виробництва індички в Україні було зафіксовано у 2016 році. Тоді вітчизняні підприємства реалізували 19,65 тис. тонн цього виду м’яса. У 2017 виробництво знизилось до 17 тис. тонн, але рік став рекордним за споживанням – 28,92 тис. тонн. Попит на індичку тоді задовольнили завдяки зростанню імпорту. Тим не менше, минулого року імпортні поставки скоротились на 23,18%, а внутрішнє виробництво зменшилось на 7,68%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button