Новини про м'ясо

Топ-3 світові виробники кролятини: Іспанія покращує позиції

Компанія Vall Companys, іспанська сімейна агропродовольча група, має намір диверсифікувати виробництво та вийти на ринок м’яса кроликів. Група використовувала одну зі своїх дочірніх фірм Avigal для придбання заводу Curnican. До 2025 року новий власник має намір суттєво збільшити виробництво кролятини і покращити світові позиції Іспанії у цій галузі.

На підприємстві, що придбала компанія Vall Companys, крім ферми є забійний завод із загальною потужністю три мільйони кроликів.

Обсяг світового ринку м’яса кроликів до кінця 2025 року досягне 1,8 мільйона тонн, оскільки нинішня тенденція показує щорічне зростання на 2,3%. За обсягом виробництва кролятини сьогодні перше місце займає Китай (932 тис. тонн на рік), що становить 63% світового виробництва цього виду м’яса. Північна Корея посідає друге місце (154 тис. тонн), а Іспанія – третє, з виробництвом 57 тис. тонн (3,9% світового ринку).

Минулого року споживання м’яса кроликів в Іспанії становило 1,27 кілограма на одного жителя. У доповіді Продовольчої та ветеринарної служби Європейської Комісії згадується про “постійне зниження” споживання кролячого м’яса в ЄС, яке пов’язане зі зміною звичок споживачів та сприйняттям кроликів як домашніх тварин.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button