Новини про м'ясо

ТМ “Наша Ряба” стала одним з 25 кращих брендів України

Журнал “Власть денег” опублікував список ТОП-25 кращих українських брендів. До переліку кращих компаній, за версією видання, увійшли кілька торговельних мереж, бренди алкогольних та безалкогольних напоїв, виробники меблів, цукерок та текстилю, а також торгова марка “Наша Ряба”.

“Наша Ряба” – торгова марка охолодженої курятини, найбільш популярна серед українських споживачів. 18 років продукція випускається відповідно до єдиних стандартів менеджменту безпеки харчової продукції”, – зазначає видання “Власть денег”.

У самій компанії на відзнаку відреагували так: “Журнал “Власть денег” включив наш улюблений бренд курочки до списку 25 кращих в Україні. Це бренди українських компаній, що зуміли увійти до числа лідерів в своїх галузях та знайти популярність по всій країні. Кожній з них вдалося по-своєму знайти ключик до споживача — оригінальністю своєї продукції, відмінною якістю, демократичною ціновою політикою, нестандартними маркетинговими ходами — та завдяки цьому їхні бренди зараз у всіх на вустах. Нам надзвичайно приємно, що нашу роботу визнають експерти”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button