Новини про м'ясо

Світовий ринок курятини: ситуація покращується

Зростання попиту з боку Азії та Африки покращило перспективи для виробників птиці, а ситуація на китайському ринку буде мати значний вплив на світовий ринок в майбутньому, вважають аналітики Rabobank.

Перші три місяці 2019 року не були успішним сезоном для виробників птиці, оскільки обсяг торгів на світовому ринку становив 2,8 млн. тонн, що є найнижчим показником з 2015 року, вважає старший аналітик Rabobank Нан-Дірк Малдер. Тим не менш, ситуація з АЧС в Азії покращила світові перспективи для експортерів птиці в другому кварталі 2019 року, оскільки країни, які постраждали від вірусу, такі як Китай і В’єтнам, переходять зі споживання свинини на інші тваринні білки.

Ситуацією з дефіцитом м’яса в Китаї можуть скористатися найбільші постачальники птиці до цієї країни – Бразилія, Таїланд і Аргентина і незабаром Росія. Інші світові виробники зможуть наростити експорт та підвищити ціни, лише у випадку, якщо КНР піде на подальше розширення імпортної географії.

Що ж до епізоотичної ситуації в птахівництві, то цього року кількість випадків пташиного грипу знизилась, але спалахи все ще фіксують у таких країнах, як Мексика, В’єтнам, Камбоджа, Непал і Тайвань, що впливає на місцеву промисловість.

Більш збалансована пропозиція на ключових ринках торгівлі, таких як Бразилія Таїланд, США та ЄС, позитивно вплинула на світовий ринок птиці, але питання торгівлі між найбільшими учасниками ринку сприяє збереженню можливості нестабільності до кінця року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button