Новини про м'ясо

Світовий лідер з виробництва баранини відновлює поголів’я

Після двох років зменшення національного поголів’я овець в Австралії, що призвело до історично низької чисельності цих тварин минулого року, країна, здається, готова почати відновлення поголів’я. Поліпшення погоди на сході у 2021 році допоможе фермерам збільшити виробництво, зазначають в Австралійській асоціації виробників баранини (MLA).

Згідно з прогнозами галузевої асоціації, національне поголів’я овець збільшиться на 5% і досягне 67,3 млн. голів до 30 червня 2021 року.

На відміну від східних штатів, Західна Австралія перебуває у фазі зменшення поголів’я через посухи, які спостерігались протягом 2020 року та обмежили площі наявних пасовищ та водойм. Через це минулого року із західних до східних регіонів країни було перевезено два мільйони овець.

Менеджер MLA з питань ринкової інформації Стівен Бігнелл заявив, що цьогорічне відновлення стада не буде настільки вираженим, як попередні масштабні відновлення у 2010 та 2016 роках.

“Фактори, що сприяють більш повільному прогнозованому темпу зростання поголів’я у 2021 році, включають найнижчу чисельність стада за останні 100 років, а також наслідки посухи 2019 році, що спонукали багатьох виробників повністю позбутися овець”, – зазначає пан Бігнелл.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button