Новини про м'ясо

Світові ціни на м’ясо: що змінилось у червні

Уже майже півроку на глобальному ринку спостерігається поступове зростання цін на м’ясо та м’ясопродукти. Цьому, зокрема сприяє поширення африканської чуми свиней та інших захворювань тварин, а посуха та скорочення поголів’я ВРХ в Австралії та Новій Зеландії сприяли стабілізації цін на яловичину. Негативні фактори на ринку спричинили пожвавлення попиту і, відповідно, підвищення котирувань.

Індекс цін на м’ясо від Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) показав, що в червні загальні ціни на тваринний білок зросли на 1,5%. Минулого місяця індекс становив в середньому 176,0 пункту, що на 2,6 пункту більше, ніж його переглянуте значення за травень. Таким чином продовжилось помірне зростання цін, яке спостерігається вже впродовж останніх п’яти місяців.

У червні ціни на свинину та м’ясо птиці зросли через високий імпортний попит, особливо зі Східної Азії, оскільки поширення африканської чуми свиней продовжувало обмежувати внутрішнє виробництво. Хоча світовий імпортний попит на м’ясо великої рогатої худоби також був високим, цінові котирування залишалися стабільними через збільшення експортних можливостей Океанії.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button