Новини про м'ясо

Світове виробництво та експорт яловичини: чого очікувати у 2019 році

Дослідження Департаменту сільського господарства США (USDA) показують, що світові продажі яловичини та телятини в настпному році будуть залишатись порівняно стабільними. У деяких регіонах буде спостерігатися зменшення обсягів виробництва, але втрати вдасться компенсувати за рахунок сильних гравців ринку. На ситуацію суттєво не вплине навіть катастрофічна посуха в Австралії.

Прогнозується, що глобальне виробництво яловичини у 2019 році зросте на 1% і досягне 63,6 млн. тонн. Здебільшого це відбудеться за рахунок нарощування обсягів у США, Бразилії та Аргентині.

Зменшення виробництва наступного року очікується в Австралії. Через несприятливі погодні умови та посуху в країні зменшились площі пасовищ, придатних для випасу ВРХ.

Департамент сільського господарства США прогнозує, що показники глобального експорту яловичини і телятини залишаться майже незмінними: якщо в цьому році рівень закордонних продажів складе 10,558 млн. тонн, то в наступному – 10,576 млн. тонн. Зменшення обсягів експорту з Австралії та Індії будуть компенсовані за рахунок зростання пропозиції з Бразилії, Аргентини та Сполучених Штатів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button