Новини про м'ясо

Світове виробництво м’яса: підсумки 2018 року від ФАО

У минулому році обсяг світового виробництва м’яса склав 335 млн. тонн. Це на 1 млн. тонн менше, ніж очікувалося, але все ще на 1,5 % більше в порівнянні з 2017 роком. Такі дані опублікувала Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Росія відновлює виробництво, а США та ЄС наростили експорт через попит з боку Китаю. У КНР ціни на м’ясо зросли через скорочення поголів’я внаслідок поширення хвороб, а також через підвищення цін на корми для тварин.

Найбільше зростання в 2018 році спостерігалось у галузі виробництва свинини,також суттєво підвищились обсяги продукування курятини та яловичини. Яловичини на ринку стало більше, зокрема, через посилений забій великої рогатої худоби, де через посуху не вистачало місць для випасу.

За попередніми оцінками, світовий експорт м’яса в 2018 році досяг рекордного показника – 33,6 млн. тонн, що на 2,6% більше від обсягів 2017 року. Зростання експорту спостерігалось з боку США, Австралії, Аргентини, Таїланду і ЄС. Натомість Індія, Бразилія та ПАР скоротили обсяги закордонних продажів.

У кінці 2018 року свинина почала дорожчати. Ціни на м’ясо птиці помірно коливалися протягом певного періоду, але зменшились в останні місяці року, через млявість ринку. Ціни на баранину зросли, оскільки спостерігався значний імпортний попит з боку Росії, країн Азії та Близького Сходу, а поставки з країн Океанії скоротились.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button