Новини про м'ясо

Свята не вплинули на ринок живця свиней: ціни стабілізувались

За даними Асоціації «Свинарі України», протягом останніх двох тижнів року відбувається стабілізація на вітчизняному ринку живця свиней. Аналітики асоціації прогнозують, що не слід також очікувати значних коливань перед різдвяними святами, оскільки протягом першої декади січня ринкові ціни залишаться стабільними.

У цілому сьогодні закупівельна ціна живця не перевищує 43 – 45 гривень за кілограм, а середній показник тримається на рівні 44,2. Цінові коливання цього тижня фіксувалися на рівні близько 1%. Таку стабільність аналітики Асоціації «Свинарі України» пояснюють кількома факторами.

Живець не подорожчав, оскільки не відбулося очікуваного пожвавлення збуту перед святами. Це стало наслідком не тільки зменшення платоспроможності, а й переорієнтації кінцевого споживача на інші види м’яса або рибу. Крім того повністю реалізувати плани з закупівлі живця підприємствам не вдалось через погіршення погодних умов. Нагадаємо, через снігопади на деяких автомагістралях утворились затори, а на Полтавщині дороги взагалі перекрили більш ніж на добу.

Прогнозується, що в перші два тижні 2019 року ціна живця свиней буде становити 44 – 44,5 грн за кілограм. А післясвяткове зниження котирувань відбудеться вже в другій половині січня.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button