Новини про м'ясо

Супермаркети ЄС переходять на закупівлю курятини вищої якості

Все більше компаній-ритейлерів у Європі погоджуються взяти на себе зобов’язання Better Chicken Commitment (BCC) щодо закупівель м’яса птиці, яку вирощували за кращих умов благополуччя. Також йдеться про збільшення пропозиції м’яса курей порід, які потребують більш тривалого терміну вирощування.

Уже більш ніж 100 компаній підписали умови Better Chicken Commitment, зокрема, до проєкту долучилась велика французька мережа супермаркетів Carrefour France, а також компанії Danone, Elior, Unilever та KFC.

BCC вимагає від компаній перейти на більш міцну та активну породу курей, для яких на фермах забезпечують більше місця для проживання.

Carrefour France заявив, що співпрацює з виробниками для поліпшення умов вирощування, транспортування та забою птиці. Серед змін, які буде впроваджувати мережа:

вирощування птахів без антибіотиків
вирощування птахів без ГМО
зовнішній аудит інкубаторів, тваринницьких приміщень та боєнь

Більш високі стандарти добробуту відобразяться на новому маркуванні щодо добробуту тварин.

“Ці основні зміни – перші кроки до досягнення умов, визначених у зобов’язанні щодо покращення якості курятини, якому ми хочемо повністю відповідати до кінця 2026 року. Ми хотіли б, щоб наші європейські країни-партнери також випробували цю систему маркування м’яса”, – зазначили в Carrefour France.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button