Новини про м'ясо

Стале виробництво м’яса та зміни в споживанні обговорять на Всесвітньому економічному форумі

Згідно з доповіддю Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) втрати продуктів харчування та харчові відходи коштують світовій економіці майже 940 мільярдів доларів щорічно. Стабільність виробництва та споживчі звички мають бути однією з найбільш обговорюваних тем на щорічній зустрічі ВЕФ у Давосі.

Нещодавній звіт, опублікований організацією, показує, що сучасні нестійкі сільськогосподарські практики можуть призвести до деградації 95% світових ґрунтів. Крім того, зміни в харчовій поведінці необхідні для сталого розвитку світу, якщо врахувати, що втрата їжі та відходи коштують світовій економіці майже 940 мільярдів доларів щорічно. Ці проблеми можуть бути вирішені фундаментальним зрушенням у процесі виробництві їжі.

Здоровий раціон харчування, стійкі ланцюги постачань, інклюзивна життєдіяльність та ефективні виробничі системи – це чотири шляхи, які можуть змінити харчову систему, щоб вона відповідала потребам споживача та слугувала для порятунку планети, йдеться у доповіді ВЕФ.

Нарощування ефективності систем та інші покращення можуть допомогти зменшити викиди парникових газів у сільськогосподарському секторі приблизно на 30% від прогнозованих світових сільськогосподарських викидів на 2050 рік. Це в першу чергу стосується тваринництва, оскільки ця галузь продукує найбільший відсоток парникових викидів у сільськогосподарському виробництві.

Якщо всі наявні виробничі практики, що є ефективними, будуть впроваджені в повному обсязі, світова продовольча система зможе економити понад 50 мільярдів доларів щорічно.

Davos 2020 – це також подія, де також звертають увагу на такі інновації як альтернативні види м’яса, і Nestle цього року на ВЕФ презентує свої останні розробки в секторі штучних замінників м’яса.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button