Новини про м'ясо

США зможуть експортувати яловичину до ЄС без мит

Між країнами Євросоюзу та Сполученими Штатами існувала суперечка щодо імпорту американської яловичини, виготовленої з застосуванням гормонів. Утім, минулого тижня Європарламент урегулював це питання. Тепер виробники з США навіть отримають квоту на безмитне ввезення безгормональної яловичини.

Американські компанії почнуть постачати яловичину на європейський ринок уже з початку наступного року. Обсяги квот на безмитний експорт зростатимуть поступово. Спочатку буде дозволено постачати без додаткових тарифів 18,5 тис. тонн, а протягом семи років квота збільшиться до 35 тис. тонн. Це досить успішна угода для американських виробників, утім, варто зазначити, що спочатку обговорювалась можливість встановлення потенційних обсягів безмитного експорту яловичини на рівні 45 тис. тонн.

Не всі країни ЄС схвально поставились до угоди з США. Франція розкритикувала непослідовну торговельну політику Євросоюзу, яка допускає імпорт продукції, виробленої за нижчими стандартами, що шкодить європейським виробникам. Наприклад, французькі тваринники підкреслили, що угоди з Вашингтоном не містять заборон або обмежень на використання м’ясо-кісткового борошна в кормах для тварин. Однак ця практика зараз широко поширена в Сполучених Штатах, а в країнах ЄС заборонена.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button