Новини про м'ясо

Спалах пташиного грипу зафіксували в Австралії

Австралія повідомила про спалах пташиного грипу на птахофабриці поблизу Мельбурна, де було виявлено тисячі птахів, інфікованих вірусом грипу птиці штаму H7N7.

На підприємстві, розташованому у Летбриджі, утримувалось близько 43 тис. курей, половина з яких мали виражені симптоми вірусу і показали позитивний тест, йдеться в повідомленні на веб-порталі Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ).

У районі спалаху вірусу було запроваджений тимчасовий контроль за переміщенням птиці та інших сільськогосподарських тварин. Про це заявив головний ветеринарний лікар австралійського штату Вікторія Грейм Кук. Також пан Кук повідомив, що всіх птахів з постраждалого господарства було належним чином утилізовано.

Державне управління охорони здоров’я та соціальних служб Австралії заявило, що вірус H7N7 “не становить небезпеки для населення, оскільки він рідко вражає людей, які не мають прямих і тісних контактів з хворими птахами”.

Вікторія – штат на південному сході Австралії з населенням більш ніж 6,3 млн осіб. Наразі регіон бореться зі спалахом Covid-19, зосередженим у столиці штату Мельбурні.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button