Новини про м'ясо

Спалах пташиного грипу виявили в Росії

Компетентні органи Російської Федерації повідомили про спалах пташиного грипу на Челябінській птахофабриці. Виявлений штам не є високопатогенним. Утім, під загрозою опинилось 3 млн голів птиці, що утримується на фабриці.

Спалах пташиного грипу штаму A (H9N2) було виявлено на ПАТ “Птахофабрика” Челябінська”. Особливість захворювання, викликаного цим підтипом вірусу, полягає в тому, що воно може протікати безсимптомно. Найчастіше самопочуття птиці погіршується лише в тому випадку, коли вплив первинного агента посилюється приєднанням вторинної інфекції, що має бактеріальну природу. Наразі інформації про падіж серед поголів’я Челябінської птахофабрики ще не надходило.

На підприємстві розроблено план з оздоровлення птахів, введені обмеження щодо транспортування живої птиці та інкубаційних яєць. М’ясо, вироблене на Челябінській птахофабриці, дозволяється використовувати тільки після промислової термічної обробки. Зараз ветеринарні служби Росії вирішують долю поголів’я. На постраждалій фабриці налічується близько 3 млн голів бройлерних курей.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button