Новини про м'ясо

Спалах пташиного грипу виявили в Ізраїлі

Міністерство сільського господарства та розвитку сільських територій Ізраїлю повідомило Всесвітню організацію з охорони здоров’я тварин (OIE) про спалах високопатогенного пташиного грипу в північному регіоні країни.

Згідно з повідомленням, вірус серотипу H5N8 був ідентифікований на фермі, де утримувалося близько 35 тис. курей-бройлерів. Ферма розділена на чотири загони. Захворюваність та смертність спостерігались у одному з загонів, де вирощували курчат.

Також згідно з оприлюдненим звітом, ферма розташована поблизу рибних резервуарів, де у цю пору року перебуває багато водоплавних птахів. Крім того, він є міграційним шляхом для інших птахів. Тому саме дикі птахи вважаються ймовірним джерелом поширення вірусу.

Міністерство сільського господарства Ізраїлю заявило, що епідеміологічне розслідування триває. Останній випадок пташиного грипу H5N8 в країні був зареєстрований у січні, коли вірус був виявлений у дикого птаха. Востаннє пташиний грип на комерційній фермі було виявлено на півночі країни, у квітні 2019 року. Тоді спалах зареєстрували на фермі, де утримували індиків.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button