Новини про м'ясо

Спалах пташиного грипу виявили на птахофабриці Великобританії

Курей, заражених вірусом пташиного грипу штаму H5 минулого тижня виявили на фермі в Середньому Саффолку (Англія). Усіх птахів на підприємстві знищили з дотриманням умов благополуччя тварин. Також, з метою запобігання поширенню вірусу, у радіусі 1 кілометра від епіцентру спалаху захворювання було запроваджено карантин.

Public Health England (Рада з питань охорони здоров’я Англії) заспокоїла місцевих жителів, запевнивши, що ризики поширення вірусу є досить низькими.

Новини партнерів

“Пташиний грип – це, перш за все, хвороба птиці, тому небезпека для здоров’я населення є незначною. У якості запобіжних заходів, ми пропонуємо виконувати рекомендації Міністерства охорони здоров’я. Також рекомендовано вживання антивірусних лікарських засобів тим людям, що контактували з зараженими птахами – це стандартна практика. Наразі на місці спалаху вірусу проводиться дослідження, з’ясовується шлях потрапляння грипу на підприємство”, – повідомив Гевін Дабрер, представник Public Health England.

Минулого місяця у світі було зареєстровано лише один спалах пташиного грипу. Вірус виявили в одному з господарств на Тайвані.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button