Новини про м'ясо

Сотні працівників найбільшого м’ясопереробного заводу Німеччини уражені COVID-19

Масштабний спалах коронавірусу виявили на найбільшому м’ясокомбінаті Німеччини – Tonnies. Спочатку повідомлялось, що COVID-19 заразилось 400 працівників підприємства, утім, після додаткових аналізів виявилось, що кількість інфікованих становить 657 осіб. Загалом серед співробітників заводу провели 1050 тестів.

Це найбільше порушення безпеки та гігієни в галузі виробництва м’яса, яке було зареєстровано в ЄС. Через поширення захворювання компанія вирішила закрити технологічний блок до завершення розслідування. Також 7 тисяч людей у ​​Гутерсло, містечку, де живуть більшість працівників підприємства, перебуває під карантином.

За словами представника компанії Андре Вільдстадте. На інших підприємствах Tonnies ситуація під контролем. Усього на інших заводах провели 13 тис. тестів і лише 13 з них були позитивними щодо COVID-19/

Більшість працівників німецького заводу – це іноземці з інших країн ЄС. Вважається, що причиною спалаху коронавірусу на підприємстві стали довгі вихідні, під час яких сотні робітників, скориставшись скасуванням обмежень на закордонні поїздки, відвідали рідних у Румунії та Болгарії.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button