Новини про м'ясо

Ще одна країна запровадила заходи для запобігання АЧС

Низка європейських країн, де ще жодного разу не фіксували випадків африканської чуми свиней активно запроваджують заходи задля запобігання проникненню вірусу на територію країни. Так, на кордоні Данії побудували паркан, щоб не допустити міграції диких кабанів, які можуть переносити АЧС, а в Німеччині ведуть активну інформаційну кампанію серед фермерів, туристів та жителів прикордонних населених пунктів щодо дотримання правил біобезпеки. Наразі, до переліку країн, які активно намагаються запобігти АЧС, долучилася Ірландія.

The Times повідомляє, що міністр сільського господарства Ірландії Майкл Крід прагне захистити галузь свинарства, експорт якої минулого року оцінили в 666 млн. євро. Він сказав, що африканська чума свиней є “дуже серйозною” хворобою, яка становить значні ризики для свинарства та сільського господарства країни, в цілому.

Пан Крід сказав, що кожен, хто повертається з різдвяних канікул, з країн, постраждалих від АЧС, не повинен завозити свинини і додав, що вірус, який викликає чуму свиней, “може виживати місяцями у вареному чи в’яленому м’ясі”. Таким чином, ввезення м’ясопродуктів може сприяти поширенню хвороби. Він додав, що люди, які утримують свиней, не повинні годувати тварин харчовими відходами.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button