Новини про м'ясо

Ще одна країна будує паркан на кордоні для захисту від АЧС

На кордоні Південної Кореї ведеться будівництво паркану для запобігання проникненню з КНДР диких свиней, заражених АЧС. Цього року в Південній Кореї було виявлено кілька випадків африканської чуми свиней. Влада країни вдалась до посилення заходів біобезпеки, серед яких і будівництво паркану на кордоні з Північною Кореєю.

Повна протяжність загорожі від диких кабанів становить 800 кілометрів – чотири ділянки по 200 кілометрів. Будівництво трьох ділянок мають завершити вже в листопаді.

Крім цього, у Південній Кореї почалися операції, спрямовані на пошук решток заражених диких кабанів. Також влада країни розширила межі територій, де дозволено полювати на диких кабанів.

Нагадаємо, вперше АЧС у Південній Кореї зафіксували у вересні. У цілому виявили 15 туш заражених диких кабанів. У жодному з корейських господарств тварин, заражених вірусом африканської чуми свиней не було виявлено.

Через АЧС та ситуацію на світовому ринку ціни на свинину в Південній Кореї у жовтні досягли рекордних показників – 5,2 долара за кілограм живця.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button